Кошик
67 відгуків
Техно-Мастер - все для строительства и ремонта
+38 (067) 577-05-53
+38 (099) 472-40-17

Мотокультиватори

Сучасні виробники пропонують широкий вибір техніки для автоматизованої обробки земельних ділянок. Прекрасним рішенням і правильним вибором є придбання мотокультиватора. Це силовий агрегат, який призначений для обробки грунту фрезами. З його допомогою процес виконання різних видів робіт на городі і садовій ділянці проходить набагато простіше і швидше.

 

Мотокультиватори

Мотокультиватор обладнаний великою кількістю навісного обладнання, що робить його універсальним агрегатом. Мотокультиватори дозволять виконувати роботи на обмежених ділянках: між кущів, біля дерев, на клумбах. Мотокультиватори проводяться з двотактними або чотиритактними двигунами, попит на які величезний з-за великої продуктивності. Використовуються мотокультиватори і на невеликих і середніх маєтках.

 

Ця техніка – досить різноманітна. Вони існують декількох видів – бензинові, електричні, які відрізняються ще і потужністю, а це значить – і можливими навантаженнями. Бензинові моделі – більш потужні, тому можуть справлятися з земельними ділянками середніх розмірів.

 

Ціна мотокультиваторів залежить від їх функціональних можливостей, технічних характеристик, а також виробника. Широке різноманітність цієї техніки, представлене на сучасному ринку, дозволяє кожному покупцеві підібрати ідеальний агрегат, виходячи з індивідуальних переваг. Знаючи основні параметри необхідного обладнання для вашого земельної ділянки, ви зможете придбати вірного помічника для виконання різних садових робіт.

 

Широкий вибір таких пристроїв є і на нашому сайті. Купити мотокультиватор або отримати консультацію від фахівців інтернет-магазину Мототехніка можна за телефонами, зазначених у контактах. Інтернет-магазин StoreUa пропонує найдешевші ціни на мотокультиватори в Києві і по всій Україні.